Nocleg na Kościelisku

Zapraszamy serdecznie do zatrzymania się w naszym pięknym apartamencie "Parzenica", który zauroczy nawet najbardziej wybrednych zwiedzających. Apartament znajduje się w cudownej wsi Kościelisko w Tatrach. Dla ludzi, którzy kochają góry, jest to prawdziwy raj. Przyjezdnych i mieszkańców otacza błogi spokój, który pozwala na podziwianie piękna przyrody. Krajobrazy górskie wypełniają wspomnienia i sprawiają, że w takie miejsce chce się wrócić.

Nasza oferta obejmuje apartament dla 4-5 osób, którego wyposażenie spełni oczekiwania nawet wybrednych wczasowiczów. Salon jest duży, idealny do wspólnego spędzenia zimnego wieczoru wraz z rodziną i przyjaciółmi przy kominku. Zarówno w sypialni, jak i w salonie znajduje się telewizor, a na tarasie znajdziecie Państwo meble ogrodowe, idealne do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Oferujemy wysokie standardy oraz gwarantujemy miło spędzony czas pośród gór i drzew. W Kościelisku można liczyć na wiele atrakcji, jak stadnina koni czy stoki narciarskie. Zapraszamy!