Apartament w Kościelisku

Polskie góry to siedziba ciszy, spokoju i pięknej przyrody. Można ją podziwiać bez końca, odpoczywając przy tym jak nigdzie indziej. Aby poznać krajobraz polskich gór, polecamy miejscowość Kościelisko znajdującą się w Tatrach. Tylko tam znajdziecie Państwo piękny apartament "Parzenica", który na pewno sprosta Państwa oczekiwaniom i wymaganiom. Sama miejscowość Kościelisko oferuje moc atrakcji. Warto zajrzeć do stadniny koni czy też na stok narciarski. Osoby zmęczone codziennością i ciężką pracą znajdą ukojenie, odpoczywając w termach.

Nasz apartament "Parzenica" pozwoli Państwu wykorzystać w pełni zalety wsi Kościelisko. Gdy tylko pogoda dopisuje, polecamy spędzić czas na świeżym powietrzu. Oferujemy dostęp do mebli ogrodowych oraz cudowny taras, z którego można podziwiać przepiękne widoki. Osobom, dla których liczy się nowoczesność i wyposażenie, oferujemy ekspres do kawy, pralkę, suszarkę do włosów oraz telewizor zarówno w sypialni, jak i w salonie. Jednak ogromną zaletą apartamentu "Parzenica" jest kominek, przy którym można się pośmiać i miło spędzić czas w towarzystwie najbliższych osób.

Polecamy wypoczynek we wsi Kościelisko i zapraszamy serdecznie do naszego apartamentu. Gwarantujemy świetną zabawę, wypoczynek oraz miło spędzony czas.